Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy

Odnośniki

Ułatwienia dostępu

Wersje językowe

Treść w lewym panelu

Projekt „Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy” LIFE11/NAT/PL/422 współfinansowany jest przez instrument finansowy LIFE+ Komisji Europejskiej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Biebrzański Park Narodowy.

Nawigacja:
  • Aktualności

Treść

„Inwestujemy” w młodzież

21 maja br., w ramach prowadzonej przez projekt kampanii informacyjnej odbyło się kolejne spotkanie ze społecznością lokalną. Tym razem było to spotkanie inne od wszystkich. Spotkaliśmy się bowiem z młodzieżą z Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej, z którą przybyła także grupa rówieśników z Maładoczna na Białorusi. Młodzież (mieszkańcy okolicznych wsi) usłyszała o prowadzonych przez projekt działaniach oraz wzięła udział w zabawie edukacyjnej.    W trakcie dyskusji uczniowie wykazali się także dużym zainteresowaniem problematyką ochrony przyrody oraz chęcią dalszej, trwałej współpracy z projektem. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem, w którym uczestniczył także burmistrz Dąbrowy Białostockiej Pan Tadeusz Ciszkowski. Mamy nadzieję, że w myśl powiedzenia "czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci" przynajmniej kilku uczestników spotkania swoje drogi zawodowe skieruje na ścieżkę ochrony przyrody.

 

Tekst: A. Wiatr

Foto: M. Siłakowski

  • Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała informacji o...
  • W trakcie spotkania przeprowadzono gry edukacyjne
  • W spotkaniu uczestniczyło liczne grono pedagogiczne...

Wstecz Wstecz

Dane kontaktowe

Osowiec - Twierdza 8
19-110 Goniądz


85 738 06 20
85 738 30 10


faks: 85 738 30 21

Anna.Bojsza@biebrza.org.pl

Mapa

Mapa

Godziny otwarcia

Zapraszamy do kontaktu
z nami w godzinach:

8:00 - 15:00

 

Stopka

CC 3.0: Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy
Projekt i realizacja: extranet.pl
Idę do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.