Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy

Odnośniki

Ułatwienia dostępu

Wersje językowe

Błąd połączenia z bazą czujników

Pogodaw dolinie Górnej Biebrzy nd 20.10, godz 16:30

18°C odczuwalna24°C
997 hPa
0 km/h
77%
0 mm

Treść w lewym panelu

Projekt „Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy” LIFE11/NAT/PL/422 współfinansowany jest przez instrument finansowy LIFE+ Komisji Europejskiej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Biebrzański Park Narodowy.

Nawigacja:
  • Aktualności

Treść

Prezentacja projektu na konferencji poświęconej ochronie obszarów podmokłych w Augustowie

W dniach 14 i 15 listopada 2017 roku, w Augustowie odbyła się międzynarodowa konferencja szkoleniowa, której celem było wsparcie polsko-norweskiej wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i technologii w zakresie ochrony obszarów podmokłych. Konferencja współfinansowana była ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009–2014 w ramach Programu Operacyjnego PL02 „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów”. Jej gospodarzem był Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dwudniowy program spotkania obejmował sesje tematyczne oraz panele dyskusyjne, a także wizytę studyjną w Biebrzańskim Parku Narodowym, na obszarze basenu środkowego doliny Biebrzy. Na jednej z sesji tematycznych, odbywających się podczas pierwszego dnia szkoleniowego, pn. „Dobre praktyki w zakresie ochrony/zapobiegania zanikania i osuszania terenów podmokłych”, swoje prezentacje wygłosili przedstawiciele projektów LIFE+ z Biebrzańskiego oraz Wigierskiego Parku Narodowego. Nasz projekt zaprezentowała Anna Bojsza, przedstawiając cele, działania oraz dzieląc się z uczestnikami konferencji doświadczeniami z jego realizacji.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia, a także prezentacje prelegentów z Polski i Norwegii, można znaleźć na stronie NFOŚiGW.

  • autor: Justyna Pińkowska, data: 2017-12-06
  • autor: Justyna Pińkowska

Wstecz Wstecz

Dane kontaktowe

Osowiec - Twierdza 8
19-110 Goniądz


85 738 06 20
85 738 30 10


faks: 85 738 30 21

Anna.Bojsza@biebrza.org.pl

Mapa

Mapa

Godziny otwarcia

Zapraszamy do kontaktu
z nami w godzinach:

8:00 - 15:00

 

Stopka

CC 3.0: Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy
Projekt i realizacja: extranet.pl
Idę do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.