Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy

Odnośniki

Ułatwienia dostępu

Wersje językowe

Treść w lewym panelu

Projekt „Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy” LIFE11/NAT/PL/422 współfinansowany jest przez instrument finansowy LIFE+ Komisji Europejskiej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Biebrzański Park Narodowy.

Nawigacja:
  • Aktualności

Treść

Wizyta kolegów z Niemiec i Holandii
2014.06.04
Wizyta kolegów z Niemiec i Holandii
2 czerwca br. mieliśmy przyjemność gościć ekipę 12 ekspertów z Niemiec i Holandii współpracujących z projektem LIFE "Ptaki łąk", realizowanym na obszarze Dolnej Saksonii.
„Inwestujemy” w młodzież
2014.06.04
„Inwestujemy” w młodzież
"Inwestujemy" w młodzież czyli kolejne spotkanie informacyjne o projekcie. Tym razem dla młodzieży z Dąbrowy Białostockiej i ich rówieśników z Maładoczna na Białorusi.
Prezentacja wyników badań teledetekcyjnych w Ministerstwie Środowiska
2014.04.16
Prezentacja wyników badań teledetekcyjnych w Ministerstwie Środowiska
Metody teledetekcyjne są coraz powszechniej stosowane do opracowywania map roślinności W roku 2013 w Dolinie Górnej Biebrzy prowadzono badania, których celem było opracowanie metody segmentacji i klasyfikacji roślinności ekosystemów bagiennych metodami teledetekcyjnymi. Wynikami prac podzieliliśmy się w Ministerstwie Środowiska.
O projekcie w Kamiennej Starej
2014.03.17
O projekcie w Kamiennej Starej
14 marca br spotkaliśmy się z mieszkańcami kolejnej miejscowości z obszaru projektu. Tym razem byliśmy w Kamiennej Starej –wiosce położonej u krawędzi doliny Biebrzy nad rzeką Kamienna.
Las - nie tylko drzewa
2014.01.25
Las - nie tylko drzewa
O tym jak prowadzić gospodarkę w lasach niepaństwowych by była zgodna z obowiązującymi przepisami oraz o tym, że las to nie tylko drzewa i warto zwrócić także uwagę na inne elementy przyrody i jak je chronić rozmawialiśmy w Jastrzębnej I i w Lipsku.
Działamy wspólnie na rzecz rozwoju regionu
2014.01.20
Działamy wspólnie na rzecz rozwoju regionu
Na obszarze realizacji projektu ponad 90% powierzchni stanowią grunty prywatne. Trudno więc sobie wyobrazić skuteczną i trwałą ochronę przyrody oraz rozwój regionu z poszanowaniem i w oparciu o środowisko naturalne bez udziału społeczności lokalnej. O tym rozmawialiśmy z samorządowcami z Górnej Biebrzy.
Przygotowanie do działań technicznych
2013.12.13
Przygotowanie do działań technicznych
Projektanci opracowujący dokumentację dla działań technicznych - na budowę infrastruktury turystycznej, remont dróg technologicznych oraz brodów – przejazdów, przystąpili kilka tygodni temu do wykonywania prac terenowych.

Dane kontaktowe

Osowiec - Twierdza 8
19-110 Goniądz


85 738 06 20
85 738 30 10


faks: 85 738 30 21

Anna.Bojsza@biebrza.org.pl

Mapa

Mapa

Godziny otwarcia

Zapraszamy do kontaktu
z nami w godzinach:

8:00 - 15:00

 

Stopka

CC 3.0: Ochrona siedlisk mokradłowych doliny Górnej Biebrzy
Projekt i realizacja: extranet.pl
Idę do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.